Bilgilendirme
Sitemizde yenileme çalışmaları yapılmaktadır.Çok yakında yeni yüzümüzle sizlerleyiz...

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yeni Yılın İlk Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Yeni Yılın İlk Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Yeni yılının ilk kaymakamlar toplantısı Sayın Valimiz Hasan Karahan başkanlığında, Piraziz Grand Ravza Otelde yapıldı.
Bugün (16.01.2017) saat 11.00 de gerçekleştirilen toplantıda, toplantı gündemine dair konular hakkında ilgili kurum yetkilileri tarafından bilgi verildi.
Toplantının açılışında konuşan Vali Karahan, “2017 Yılının ilk kaymakamlar toplantısını yapıyoruz. Hayırlı olsun. Bu senenin ilk toplantısı olması hasebiyle, hepiniz hoş geldiniz. Ayrıca pek çok Kaymakam arkadaşımız değişti. Onlarla da tanışma imkânı verecek bu toplantı. Ayrıca Bölge Komutanımızdan da genel olarak Giresun’un terör ve asayiş konularıyla da ilgili bilgilerini alacağız. Yatırımların takibi, tamamlanması ve açılışa hazır olan yerlerin açılışının yapılması veya temel atılacak olan yerlerin ihalelerinin tamamlanarak açılış programlarının gerçekleştirilmesi bu ay ki toplantımızın görüşme konuları olacak” dedi.
2017 yılının ilk Kaymakamlar Toplantısı olan Ocak ayı Kaymakamlar toplantısında; 2016 yılında yapılan önceki toplantılarda, yapılması kararlaştırılan işlerin hangi aşamada olduğu da ele alındı.
Toplantıda, bundan sonra yapılması gereken çalışmalar ve alınması gereken önlemler konusu da görüşülerek, ilçeler arasındaki koordinasyon ve başta KÖYDES projeleri olmak üzere 2016 yılı itibariyle ilimiz genelinde yapılan yatırımların gerçekleşme oranları gözden geçirilerek, gecikme yaşanan ve hiç gerçekleştirilmeyen yatırımların gerekçeleri hususunda yetkililer tarafından Vali Karahan’a bilgi sunuldu.
Toplantıda ayrıca; eğitim, sağlık, ulaşım başta olmak üzere devam eden diğer yatırımlarla, il genelindeki emniyet ve asayiş olayları hakkında da ayrıntılı bilgi verildi.
Vali Hasan Karahan başkanlığında yapılan toplantıya; Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, Vali Yardımcısı Yüksel Çelik, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı J. Albay A. İhsan Ersoy, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ve ilgili kurum amirleri katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM