Bilgilendirme
Sitemizde yenileme çalışmaları yapılmaktadır.Çok yakında yeni yüzümüzle sizlerleyiz...

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Valimizden Başarılı Öğrencilere Ödül

Valimizden Başarılı Öğrencilere Ödül

Valimiz Hasan Karahan,  iki başarılı öğrenciyi altınla ödüllendirdi.

Vali Karahan, Etwinning (Avrupa Ortak Okullar Ağı) kapsamında Dijital Vatandaşlık – Dijital Erişim konulu poster yarışmasında Avrupa 1.’si olan Kanuni Ortaokulu öğrencisi Deniz Demirdaş ve Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) Sınavında Giresun 1.’si olan Mustafa Kemal Ortaokulu öğrencisi Tuğba Nur Bayram’ı bugün makamında kabul etti.

Etwinning (Avrupa Ortak Okullar Ağı) kapsamında, Dijital Vatandaşlık – Dijital Erişim konulu poster yarışmasında Avrupa 1.’si olan Kanuni Ortaokulu öğrencisi Deniz Demirdaş ve Etwinning Koordinatörü Tuğba Sağlam birinci olan poster çalışması ile ilgili bilgiler aktararak, posterin bir nüshasını Vali Karahan’a takdim ettiler. Karahan, poster yarışmasında Avrupa 1.’si olan Deniz Demirdaş’ı tebrik ederek, başarılarının devamı temennisinde bulundu ve altınla ödüllendirdi.

23-24 Kasım 2016 tarihinde yapılan Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) Sınavında 120 sorunun tamamını doğru yanıtlayarak 500 tam puan alan Giresun birincisi ve Türkiye Birincileri arasında yer alan, Mustafa Kemal Ortaokulu öğrencisi Tuğba Nur Bayram ise başarısının sırrını paylaştı. TEOG Birincisi Bayram, başarısının arkasında ailesi ve öğretmenleri olduğunu ifade ederek, düzenli ders çalışmanın yanında, iyi bir okuyucu olduğundan okuma alışkanlığı edinmiş olmanın sınavdaki başarısında etkili olduğunu söyledi. TEOG Birincisi Bayram’ı kutlayarak başarılarının devamını dileyen Vali Karahan, öğrenciyi altınla ödüllendirdi.

Ziyarette; İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, Kanuni ortaokulu Müdürü Olgun Albayrak, Mustafa Kemal ortaokulu Müdürü Zeki Soylu ve okul öğretmenleri de hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM